Historia klubu

Uczniowski Klub Sportowy „Lolek” powstał we wrześniu 2006 roku w wyniku spontanicznej reakcji rodziców, aby dać wszystkim dzieciom z naszej szkoły szansę na wartościowe i ciekawe spędzanie czasu wolnego po lekcjach. Wierzymy, że zdrowa rywalizacja sportowa to doskonały sposób na wszechstronny rozwój sprawności fizycznej oraz kształtowanie charakterów dzieci i młodzieży szkolnej. 

Nazwa Klubu – „Lolek” ma związek z patronem szkoły, papieżem Janem Pawłem II, który w swoich latach szkolnych grał w piłkę nożną na pozycji bramkarza. Koledzy wołali na Niego … Lolek!

Obecnie UKS „Lolek” liczy ok. 230 członków. W Klubie działa pięć sekcji: piłka nożna, piłka ręczna (dziewcząt oraz chłopców), judo, szachy i wspinaczka. Największą popularnością cieszy się sekcja piłki nożnej, do której należy 80 dzieci. Drużyny piłkarskie UKS Lolek biorą czynny udział w rozgrywkach ligowych, zarówno na poziomie gminnym, jak i Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej.

Uczniowski Klub Sportowy "Lolek" został wpisany do ewidencji uczniowskich klubów sportowych prowadzonej przez starostę piaseczyńskiego w dn. 2.09.2006 roku pod nr 41.

 

WŁADZE KLUBU

Zarząd  

             Prezes Zarządu -          Krzysztof Matysiak

             Sekretarz -                    Maciej Ojdana

             Skarbnik -                     Elżbieta Szymańska

             Członek Zarządu -        Łukasz Topyła

             Członek Zarządu -        Maciej Krakowski

Komisja Rewizyjna

             Przewodnicząca Komisji Rewizyjnej -            Anna Janisiewicz

             Sekretarz -                                                     Aneta Olkowska

             Członek Komisji Rewizyjnej -                        Katarzyna Żółtowska

 

© Copyright by UKS LOLEK 2015
projekt i wykonanie serwisu Hugo IT serwis-informatyczny.pl